Červnový kurz Nordic Walking pro neználky - 2x2 hod. 

19.05.2020

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba šlápnout do vrtulky a začít něco dělat. Jste-li po úraze, po vyléčení z nemoci, nebo hledáte něco nového, Nordic Walking je tu pro Vás. Pomůže Vám jít do sebe, narovná Vás a zpevní postavu. Tentokrát rozdělíme Kurz NW pro neználky na 2 dvouhodinové bloky v rozmezí 2 týdnů. 

Je jen na Vás, jaké dva termíny z nabízených si vyberete.

Kurz severské chůze pro neználky je koncipován jako čtyřhodinový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První dvouhodinovka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Hurá na červnový kurz!

Kdy a kde: z vypsaných termínů si vyberete 2 datumy, každý vypsaný termín trvá 2 hodiny, od 16:00 do 18:00

  • úterý 2. 6.  -  sraz na atletickém stadionu NMNM v 16:00
  • středa 3. 6. - sraz na atletickém stadionu NMNM v 16:00
  • úterý 9. 6. - sraz u Billy v 16:00
  • středa 10. 6. - sraz u Billy v 16:00

Trasa: okruh do 5 km v terénu

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník), rouška nebo tunel na krk, můžete mít ledvinku nebo malý batoh s pitím.

Cena: 500 Kč / osoba (= za oba dva termíny; zapůjčení holí již v ceně)

Další info: Půjdeme okruh s více zastávkami na cvičení.

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže, nebo se můžete přihlásit přes náš Facebook, kde je událost rovněž vypsána.

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.