Kurz Nordic Walking pro neználky - 4 hod., červen a červenec

12.05.2020

Léto a prázdniny jsou tu a chcete li se rozhýbat a vyplnit smysluplně Váš volný čas, máte skvělou možnost. Jste-li po úraze, po vyléčení z nemoci, nebo hledáte něco nového, Nordic Walking je tu pro Vás. Pomůže Vám jít do sebe, narovná Vás a zpevní postavu. 

Kurz severské chůze pro neználky je koncipován jako čtyřhodinový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První dvouhodinovka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Vypsané termíny kurzů

Kdy a kde: 

čtyřhodinový kurz začíná vždy v 8:00 a končí ve 12:00

  • sobota 27. 6. v 8:00 na parkovišti u koupaliště NMNM (Tento kurz je již plně obsazen!!!)
  • sobota 18. 7. v 8:00 na parkovišti u Billy NMNM

Trasa: okruh do 7 km v terénu

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník), rouška nebo tunel na krk, ledvinka nebo malý batoh s pitím a svačinou.

Cena: 500 Kč / osoba (= za oba dva termíny; zapůjčení holí již v ceně)

Další info: Půjdeme okruh s více zastávkami na cvičení.

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže, nebo se můžete přihlásit přes náš Facebook, kde je událost rovněž vypsána.

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.