Kurz Nordic Walking pro neználky, 15. 3. 2020

01.12.2019

V březnu už za kamna nepolezeme, a co vy? Nepůjdete se s námi raději provětrat?  Všechno se probouzí k životu, a nám bude v lese a na loukách blaze, pořádně se totiž okysličíme. Jste srdečně zváni na březnový Kurz Nordic Walking pro neználky, který proběhne v neděli 15. 3. 2020 v dopoledních hodinách.

Kurz severské chůze pro neználky je vlastně takový čtyřhodinový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První dvouhodinovka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Hurá na předjarní kurz!

Kdy: neděle 15. 3. 2020 od 8:30 do 12:30

Kde: sraz na parkovišti u koupaliště v Novém Městě na Moravě

Trasa: okruh cca 6 - 7 km v terénu

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník), čelenku nebo čepici, rukavice, ledvinku nebo malý batoh s pitím a svačinou.

Cena: 500 Kč / osoba

Další info: pro ty kdo nechtějí po výkonu vařit je možnost poobědvat v restauraci u penzionu Vrchovina.

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže, nebo se můžete přihlásit přes náš Facebook, kde je událost rovněž vypsána.

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.