Kurz Nordic Walking pro neználky, 10. 5. 2020

01.01.2020

Tak jako jaro, které letos zaklepalo na dveře o něco dříve, tak I my se probouzíme po zimě nezimě do života, zpět k aktivnímu a pravidelnému pohybu. V lese a na loukách nám bude blaze, pořádně se totiž okysličíme a protáhneme ztuhlé údy. 

Jste srdečně zváni na květnový Kurz Nordic Walking pro neználky, který proběhne v neděli 10. 5. 2020 v odpoledních hodinách, tentokráte od 14:00 do 18:00.

Kurz severské chůze pro neználky je vlastně takový čtyřhodinový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První dvouhodinovka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Hurá na květnový kurz!

Kdy: neděle 10. 5. 2020 od 14:00 do 18:00

Kde: sraz na parkovišti u koupaliště v Novém Městě na Moravě

Trasa: okruh cca 7 km v terénu

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník), ledvinku nebo malý batoh s pitím a svačinou.

Cena: 500 Kč / osoba

Další info: Půjdeme okruh s více zastávkami na cvičení a jednou větší zastávkou na občerstvení. Zapůjčení holí je již v ceně kurzovného.  

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže, nebo se můžete přihlásit přes náš Facebook, kde je událost rovněž vypsána.

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.