Aktuální program

Přečtěte si, co je nového a co se chystá, a buďte u toho s námi. 
 

Léto se nezadržitelně blíží a je třeba šlápnout do vrtulky a začít něco dělat. Jste-li po úraze, po vyléčení z nemoci, nebo hledáte něco nového, Nordic Walking je tu pro Vás. Pomůže Vám jít do sebe, narovná Vás a zpevní postavu. Tentokrát rozdělíme Kurz NW pro neználky na 2 dvouhodinové bloky v rozmezí 2 týdnů.

Jaro je tu, a s ním i letošní první kurz Nordic Walking pro začátečníky, nazvaný "Šlapej pravidelně". V kurzu Nordic Walking pro neználky, jste už měli možnost seznámit se se základy techniky. Kurz Šlapej pravidelně už není tak moc o seznamování, ale spíš o procvičování a fixování techniky. Účastníci si bějem pravidelných pondělků budou fixovat...

Červnová výprava nás tentokráte zavede na Bystřicko. Z malebné krajiny okolo vesničky Vítochov se lesem projdeme k Ostré skále, navštívíme zríceninu hradu Dalečín a dozvíme se něco o dalešínském Sokolu - Gustavu Jarošekovi.

Kolem Koníkova je kouzelně, a kdo tam ještě nebyl, ten o hodně přišel. Tentokrát jsme naplánovali výšlap na 16.5 Km, který nás zavede k pomníku U Tří Srnců, ke Smírčímu a Vlčímu kameni, a také k partyzánskému památníku Metodka.

V čase "babího" léta máme pro Vás připraven pobyt v krásném zákoutí Vysočiny plný nových vjemů a zážitků. Provětráme naše těla venku s holemi v krásném prostředí Blatin nebo na podložce uvnitř statku. Aktivně si odpočineme na čerstvém vzduchu našich lesů, luk a strání a poté zrelaxujeme ve vířivce a sauně. Otužilci jistě rádi využijí možnost...