Kurzy

Kurz je označení pro 6 zhruba dvojhodinových lekcí vedených pravidelně 1 x za týden, tedy po dobu jednoho měsíce a půl. 

Přihlásit do kurzu se může každý, kdo prošel Kurzem Nordic Walking pro neználky. Důvodem je to, že na kurzu pro neználky se vám dostanete hlavně kvantum teoretických informací a stručný základ praktických dovedností spojených se Severskou chůzi. Za čtyři hodiny si však chůzi s holemi nelze dostatečně procvičit a osvojit. Pokud tedy chcete proniknout hlouběji do tajů Severské chůze a hledáte pravidelný pohyb, při kterém zpevníte tělo, začnete se dostávat do koncice, a zároveň se pokaždé dozvíte něco nového a zajímavého, tento kurz je pravé ořechové. 

Kurz je skvělý třeba pro maminky, které si chtějí odpočinout od každodenních činností okolo dětí, a které se chtějí dostat zpět do formy. Rovněž doporučujeme pro sportovce, kteří mají jen jednostrannou pohybovou zátěž, protože jim zpevní a posílí zbytek těla. 

V současné době nabízíme:

  • Kurz pro začátečníky 

Kurz klade důraz na nácvik a základní osvojení techniky severské chůze.  Účastníci si budou moci vyzkoušet a otestovat různé typy holí. Variace tras a délky tras.  

  • Kurz pro pokročilé - klade důraz na doladění techniky a cílené zlepšení fyzické kondice. Tady už se šlape o 106. 

Na kurz je třeba se předem přihlásit, a to buď vyplněním níže uvedeného formuláře, nebo telefonicky / emailem. Celá částka kurzovného se platí předem, hotově nebo převodem na účet. Převod na úřet je třeba provést minimálně 48h před zahájením kurzu. Kurzovné je nevratné. V případě nemoci a včasné omluvy je možné si zameškanou lekci nahradit v lekcích vymezených instruktorem.   

Pravidelným pohybem ke zdraví

Aktuální termíny

Kurz Nordic Walking pro začátečníky "Šlapej pravidelně"


Pravidelně každou středu vždy od 16:00 do cca 18:00

Začínáme 16. 9. 2020, sraz na atletickém stadionu v NMNM. 

Cena: 200 Kč/lekce, tj. 1200 Kč za 6 lekcí) Vzhledem k aktuální situaci se platí každá absolvovaná lekce zvlášť a na místě. Je ale třeba se předem přihlásit, protože kapacita je značně omezena.

Kurz Nordic Walking pro pokročilé


Tento měsíc jen na vyžádání, individuální domluva termínu. 

Přihlášení na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Pokračovat dál na