Kurzy

Kurz je označení pro 6 zhruba dvojhodinových lekcí vedených pravidelně 1 x za týden, tedy po dobu jednoho měsíce a půl. 

Přihlásit do kurzu se může každý, kdo prošel Kurzem Nordic Walking pro neználky. Důvodem je to, že na kurzu pro neználky se vám dostanete hlavně kvantum teoretických informací a stručný základ praktických dovedností spojených se Severskou chůzi. Za čtyři hodiny si však chůzi s holemi nelze dostatečně procvičit a osvojit. Pokud tedy chcete proniknout hlouběji do tajů Severské chůze a hledáte pravidelný pohyb, při kterém zpevníte tělo, začnete se dostávat do koncice, a zároveň se pokaždé dozvíte něco nového a zajímavého, tento kurz je pravé ořechové. 

Kurz je skvělý třeba pro maminky, které si chtějí odpočinout od každodenních činností okolo dětí, a které se chtějí dostat zpět do formy. Rovněž doporučujeme pro sportovce, kteří mají jen jednostrannou pohybovou zátěž, protože jim zpevní a posílí zbytek těla. 

V současné době nabízíme:

  • Kurz šlapej pravidelně - pravidelné středeční lekce pro začátečníky 

Kurz klade důraz na nácvik a základní osvojení techniky severské chůze.  Účastníci si budou moci vyzkoušet a otestovat různé typy holí. Variace tras a délky tras.  

  • Kurz pro pokročilé - klade důraz na doladění techniky a cílené zlepšení fyzické kondice. Tady už se šlape o 106. 

Na kurz je třeba se předem přihlásit, a to buď vyplněním níže uvedeného formuláře, nebo telefonicky / emailem. Celá částka kurzovného se platí předem, hotově nebo převodem na účet. Převod na úřet je třeba provést minimálně 48h před zahájením kurzu. Kurzovné je nevratné. V případě nemoci a včasné omluvy je možné si zameškanou lekci nahradit v lekcích vymezených instruktorem.   

Pravidelným pohybem ke zdraví

Aktuální termíny

Kurz Nordic Walking pro začátečníky "Šlapej pravidelně" - každý... !!!


Letošní kurz začíná _____ a potrvá do _____, budeme se potkávat vždy od 17:00 do 18:30/19:00

Pozor na to, že místa srazu se mění !


Cena: 200-250 Kč/ 90-minutová lekce, tj. 1200 Kč za 6 lekcí). 

Kurz můžete zaplatit na každý měsíc dopředu převodem na bankovní účet: 1858718034/3030; do poznámky napište vašeho jména a příjmení + šlapej pravidelně + měsíc.

Vzhledem k aktuální situaci tolerujeme platbu každé absolvované lekce zvlášť na místě. Je ale třeba se předem telefonicky přihlásit, protože kapacita je omezena.

Kurz Nordic Walking pro pokročilé


Tento měsíc jen na vyžádání, individuální domluva termínu. 

Přihlášení na kurz

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Pokračovat dál na