Kurz Nordic Walking pro neználky, 3. 3. 2024

05.03.2024

Hurá, vyrážíme vstříc lesu kondiční chůzí a s holemi. S elegancí tanečnic se protančíme zbytky sněhu v lese i na loukách a nabereme pořádnou porci čerstvého vzduchu.

Jste srdečně zváni na letošní první a stále ještě zimní Kurz Nordic Walking pro neználky, který proběhne v neděli 3. 3.  v dopoledních hodinách, od 9:00 do 12:00.

Kurz severské chůze pro neználky je vlastně takový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První hodinka pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Hurá na kurz!

Kdy: neděle 3. 3. 2023 od 9:00 do 12:00

Kde: sraz na parkovišti u Gymnázia v Novém Městě na Moravě

Trasa: okruh cca 5-7 km v terénu (záleží na rozpoložení účastníků)

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník), ledvinku nebo malý batoh s pitím a svačinou.

Cena: 600 Kč / osoba

Další info: Půjdeme okruh s více zastávkami na cvičení a jednou větší zastávkou na občerstvení. Zapůjčení holí je již v ceně kurzovného.  

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže. Na Facebooku v současné době události nevypisujeme. 

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.