Kurz Nordic Walking pro neználky, 2. 4. 2023

27.12.2022

V dubnu přemůžeme naši jarní lenost a vyrazíme vstříc novým zážitkům a budování kondice. Budete u toho s námi? Jste Srdečně zváni!  Vyrazíme na letošní, již druhý Kurz Nordic Walking pro neználky, který proběhne v neděli 2. 4. 2023  v dopoledních hodinách, od 8:30 do 12:00.

Kurz severské chůze pro neználky je vlastně takový téměř čtyřhodinový kurz pro úplné začátečníky, nebo pro ty, kteří si chtějí osvěžit úplné základy. Jde o první seznámení s kondiční chůzí s holemi, kde zjistíte, že vaše chůze nemusí být vůbec nudná a pomalá. Díky holím totiž získáte pořádný odpich. 

První hodina a půl pokrývá obecné seznámení se Severskou chůzí, výběr správné délky a typu holí, základy držení těla, nácvik správné vzpřímené chůze s holemi, odraz z poutka, a zahřívací cvičení s holemi.

V druhé dvouhodinovce kurzu pilujeme techniku (chůze z kopce, chůze do kopce, rychlostní stupně...), zaměřujeme se rovněž na odstraňování špatných pohybových návyků, posilujeme, protahujeme, a také si hrajeme.

Takže kdy? Kde? Mrkněte na stručné informace a nezapomeňte se všas přihlásit.

Hurá na kurz!

Kdy: neděle 2. 4. 2023 od 8:30 do 12:00

Kde: sraz na parkovišti u koupaliště v Novém Městě na Moravě

Trasa: okruh cca 5-7 km v terénu (záleží na rozpoložení účastníků)

S sebou: sportovní oblečení a obuv (lepší pod kotník, pokud to počasí dovolí), ledvinku nebo malý batoh s pitím a svačinou.

Cena: 600 Kč / osoba

Další info: Půjdeme okruh s více zastávkami na cvičení a jednou větší zastávkou na občerstvení. Zapůjčení holí je již v ceně kurzovného.  

Na kurz je třeba se předem přihlásit. Přihláškový formulář najdete níže. Na Facebooku v současné době události nevypisujeme. 

Přihláška na Kurz

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.