NW & Wellness víkend pro páry, Blatiny, 22.-24. 5. 2020

31.01.2020

OMLOUVÁME SE, ALE AKCE JE ZRUŠENA SKRZ OMEZENÍ KAPACITY.

Každý si občas potřebuje dát pauzu od každoděnních starostí a povinností, odpočinout si psychicky od práce či od dětí. Jak ale zrelaxovat tělo, dobít baterky, a zároveň se nějak rozumně hýbat? Vyražte s námi a s Vaší drahou polovičkou na krásný a pohodový Nordic Walking & Wellness víkend na Blatinách, a to v květnu, měsíci lásky. 

Čeká nás příjemný víkend plný pohybu a relaxace. Užijeme si chůzi s holemi, zacvičíme si, protáhneme se, zrelaxujeme naše smysly v lese. Odpočineme a prohřejeme se v sauně a ve vířivce, ochutnáme výborná zdravá jídla, zahrajeme si deskové hry, poodhalíme život Marťana a Venušanky, a také nás čeká příjemné překvapení! 

Bude čas na to být s partnerem sám, zároveň bude čas na seznámení s někým novým. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné, bude tedy záležet jen na Vás a Vašem rozpoložení, jaké body z programu budete chtít využít. 

  • KDY: 22. - 24. 5. 2020
  • KDE: krásné prostředí Blatin, ubytování na statku Pavlišovo 
  • S KÝM: instruktorky Mgr. Iva Bubláková a Milada Kuželová, kuchařka Petra Glierová
  • CENA: za pár: 5 800,- Kč (tj. 2 900,- Kč za osobu)
  • CENA ZAHRNUJE: ubytování 2 noci, plnou penzi (2x snídaně, 2x oběd, 1x svačina,              2x večeře, čaje), Nordic Walking aktivity, zapůjčení holí, 3x cvičení, wellness (sauna, vířivá vana), přednáška, překvapení
  • REZERVACE: do 30. 4. 2020 za pomoci níže uvedeného rezevačního formuláře

Prosíme o pročtení podmínek odstoupení od smlouvy skupiny Nordic Walking NMNM. 

Děkujeme a těšíme se na Vás!

                                                     Iva & Milada

Přihláška na pobyt pro páry

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.