Šlapej pravidelně - Kurz pro začátečníky, každé pondělí - 2 hod

03.03.2020

Jaro je tu, a s ním i letošní první kurz Nordic Walking pro začátečníky, nazvaný "Šlapej pravidelně". V kurzu Nordic Walking pro neználky, jste už měli možnost seznámit se se základy techniky. Kurz Šlapej pravidelně už není tak moc o seznamování, ale spíš o procvičování a fixování techniky. Účastníci si bějem pravidelných pondělků budou fixovat správnou techniku pod dohledem instruktora. Zároveň si budou moci v různých typech terénů vyzkoušet a otestovat různé typy holí. 

Kurz jsme již oficiálně začali 20. 4. 2020, to ještě v době značných omezení, s omezenou kapacitou. Dnes už je povoleno stýkat se ve větší skupině, ale i tak kapacitu trochu omezíme a budeme se snažit dodržovat bezpečnostních doporučení = odstup účastníků, roušky v případě bližšího kontaktu. 

No a jak kurz vlastně probíhá? 

Co je ale zásadní a v čem je smysl tohoto kurzu je to, že byste opravdu měli chodit pravidelně, tzn alespoň 6 pondělků za sebou. Prozatím jsme se rozhodli upusti od povinného placení celé částky kurzovného dopředu. Tato doba je nejistá pro všechny, a chápeme, že nikdo neví co bude. Tudíž Vám nabízíme možnost vstoupit do kurzu kdykoli a chodit pravidelně dle vašich možností. Každou dvouhodinovou lekci bude možné zaplatit na místě. Pokud se ale rozhodnete, že zaplatíte celé kurzovné dopředu a budete tak mít nad sebou bič k pohybu, nejsme proti. Pamatujte ale, že platbu je třeba provést minimálně 48h před zahájením kurzu. Kurzovné je nevratné. V případě nemoci a včasné omluvy je možné si zameškanou lekci nahradit v lekcích vymezených instruktorem. 

Jedinou podmínkou je Vaše přihlášní (= minimálně 1 den dopředu), a to buď vyplněním níže uvedeného formuláře, nebo telefonicky / emailem. Instruktorce sdělíte které pondělí můžete začít a jde se na věc. 

Pokud tedy chcete proniknout hlouběji do tajů Severské chůze a hledáte pravidelný pohyb, při kterém zpevníte tělo, začnete se dostávat do koncice, a zároveň se pokaždé dozvíte něco nového a zajímavého, tento kurz je pravé ořechové.

Už jsme začali, přidejte se k nám, každé pondělí je jen naše a Vaše.

Nordic Walking lekce trvají 1,5 - 2h., probíhají pravidelně každé pondělí od 16:00 do 18:00, ale končí na konci června 2020.

Cena: 200 Kč/lekce, tj. 1200 Kč za 6 lekcí)

Termíny nejbližších lekcí: 

  • pondělí 22. 7 ( přesunuto na neděli 21. 7 na 18:00, sraz na parkovišti u Gymnázia NMNM)
  • pondělí 29. 7 sraz na parkovišti u SKI v 16:00

JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT - telefonicky 

Iva Bubláková (Tel. +420 608 908 486)