Šlapej pravidelně - Kurz pro začátečníky, každou středu - 2 hod

31.08.2020

Podzim je tu, a s ním i kurz Nordic Walking pro začátečníky, nazvaný "Šlapej pravidelně". V kurzu Nordic Walking pro neználky, jste už měli možnost seznámit se se základy techniky. Kurz Šlapej pravidelně už není tak moc o seznamování, ale spíš o procvičování a fixování techniky. Účastníci si bějem pravidelných pondělků budou fixovat správnou techniku pod dohledem instruktora. Zároveň si budou moci v různých typech terénů vyzkoušet a otestovat různé typy holí. 

Kapacita kurzu je omezena a budeme se snažit dodržovat bezpečnostních doporučení = odstup účastníků, roušky v případě bližšího kontaktu. 

No a jak kurz vlastně probíhá? 

Co je ale zásadní a v čem je smysl tohoto kurzu je to, že byste opravdu měli chodit pravidelně, tzn alespoň 6 středečních lekcí za sebou. Prozatím jsme se rozhodli upusti od povinného placení celé částky kurzovného dopředu. Tato doba je nejistá pro všechny, a chápeme, že nikdo neví co bude. Tudíž Vám nabízíme možnost vstoupit do kurzu kdykoli a chodit pravidelně dle vašich možností. Každou dvouhodinovou lekci bude možné zaplatit na místě. Pokud se ale rozhodnete, že zaplatíte celé kurzovné dopředu a budete tak mít nad sebou bič k pohybu, nejsme proti. Pamatujte ale, že platbu je třeba provést minimálně 48h před zahájením kurzu. Kurzovné je nevratné. V případě nemoci a včasné omluvy je možné si zameškanou lekci nahradit v lekcích vymezených instruktorem. 

Jedinou podmínkou je Vaše přihlášní (= minimálně 1 den dopředu), a to buď vyplněním níže uvedeného formuláře, nebo telefonicky Ivě Bublákové (+420 608 908 486). Instruktorce sdělíte kterou středu můžete začít a jde se na věc. 

Pokud tedy chcete proniknout hlouběji do tajů Severské chůze a hledáte pravidelný pohyb, při kterém zpevníte tělo, začnete se dostávat do koncice, a zároveň se pokaždé dozvíte něco nového a zajímavého, tento kurz je pravé ořechové.

Výhraďte si středeční podvečer a bude Vám hej!

Nordic Walking lekce trvají 1,5 - 2h., probíhají pravidelně každou středu od 16:00 do 18:00. 

Cena: 200 Kč/lekce, tj. 1200 Kč za 6 lekcí)

Termíny nejbližších lekcí: 

  • středa 30. 9 ( sraz na parkovišti u Billy v 16:00)
  • středa 7. 10 (sraz na parkovišti u Billy v 16:00)
  • středa 14. 10 (sraz na parkovišti u SKI)

JE NUTNÉ SE PŘEDEM PŘIHLÁSIT - telefonicky 

Iva Bubláková (Tel. +420 608 908 486)