Workshop Lesní mysli - dýchání, 26. 9. 2021

01.09.2021

Dovolujeme si Vám nabídnout první podzimní workshop ze série workshopů Lesní mysli, který bude zaměřený dýchání. Workshop, tedy naše cesta přírodou, bude protkána sérií kratších cvičení nefyzického charakteru vycházejících právě z konceptu Lesní mysli. 

Jarní příroda překypuje neuvěřitelnou silou a novou životní energií. Něco nového začíná, něco nového se rodí. Tóny zelené po deštivých dnech působí jako balzám na duši. Opojná vůně lesa, spolu s ševelením padajícího listí, šuměním mohutných stromů, a zpěvem ptáků, klidní naši mysl i tělo. Na začátku školního roku je důležité najít si čas sám na sebe, získat odstup a načerpat sílu před dlouhou a tuhou zimou.

Mluvíme-li o Lesní mysli, jde o koncept, jež se opírá se o závěry vědeckých studií, které zkoumaly prospěšnost pobytu v přírodě na lidskou psychiku a zdraví. Ze závěru těchto studií vyplívá, že jakékoli pohybové aktivity v přírodě spojené s duševní reflexí, mají jednoznačně blahodárný vliv na zdraví a psychickou pohodu člověka. Zároveň nás vedou zpět do přírody, tedy, o trochu blíž svému dřívějšímu a přirozenějšímu místu života. 

Informace o workshopu

v neděli 26. 9. 2021 od 12:30 do 14:30

Místo setkání: Parkoviště u koupaliště, NMNM

Trasa: okruh 3-5 km se zastávkami

Cena: 400Kč / osoba (část výtěžku z každého workshopu bude postupně věnována místním neziskovým organizacím Portimo, o.p.s. a Domácí Hospic Vysočina.)

Přihlášení: telefonicky na čísle +420 608 908 486

Více informací o konceptu najdete po kliknutí na níže uvedené tlačítko.

Co již máme za sebou?

1. Workshop Lesní mysli zaměřený na dýchání, květen 2021

2. Workshop Lesní mysli zaměřený na sluch, červen 2021