Blog

 

Jsme zpět s oblíbeným kurzem Šlapej pravidelně! Každý týden na vás čeká 90-ti minutová lekce zaměřená na určité partie těla, posilovací/protahovací cvičení a zajímavý členitý terén v okolí Nového Města na Moravě. Ale nelekejte se, kromě makání bude určitě čas i na povídání :)

Sedmnáctikilometrový výšlap z Řečice nás zavede k jamské dominantě - soše stromu života. Samotná pískovcová socha, zhotovená sochařem Petrem Váňou a kameníkem Hynkem Schejbalem, se rozprostírá na vršku kopce, mezi dvěma lípami. Pokud nám bude přát podzimní počasí a příznivá viditelnost, dohlédneme na dvacítku přilehlých vesniček a městysů. Přijďte...

Znáte to pořekadlo: "Březen, za kamna vlezem?" My ano, a docela důvěrně. Ale podobně jako loni, i letos přemůžeme naši jarní lenost a vyrazíme vstříc novým zážitkům a budování kondice. Budete u toho s námi? Jste Srdečně zváni! Vyrazíme na letošní, již druhý Kurz Nordic Walking pro neználky, který proběhne v neděli 10. 4. v dopoledních hodinách, od...

Hurá, vyrážíme vstříc lesu kondiční chůzí a s holemi. S elegancí tanečnic se protančíme zbytky sněhu v lese i na loukách a nabereme pořádnou porci čerstvého vzduchu.

Milí přátelé a sledující. Ráda bych Vás pozvala na letošní již druhý Nordic Walking mini-výšlap, tedy kratší pochod s holemi, do Skleného. Plánovaná okruh povede až ke Světnovu, kde snad uvidíme první jarní bledule. Okruh bude měřit něco kolem 11 km a dle potřeby a počasí se dá i zkrátit.

Jsme zpět s oblíbeným kurzem šlapej pravidelně! Šest týdnů, šest střed. Každý týden na vás čeká dvojhodinová lekce zaměřená na určité partie těla, posilovací cvičení a zajímavý členitý terén v okolí Nového Města na Moravě. Ale nelekejte se, kromě makání bude určitě čas i na povídání :)

Patnáctikilometrový výšlap přes Lemperky k rybníku Strž a přes Sklené zpět. Hůlky nás povedou přes malebné vlhké a zrašeliněné louky i chladnými podzimně zbarvenými lesy. Přijďte si užít první podzimní výšlap s Nordic Walking NMNM, těšíme se na Vás.

Dovolujeme si Vám nabídnout první podzimní workshop ze série workshopů Lesní mysli, který bude zaměřený dýchání. Workshop, tedy naše cesta přírodou, bude protkána sérií kratších cvičení nefyzického charakteru vycházejících právě z konceptu Lesní mysli.

Dovolujeme si Vám nabídnout druhý workshop ze série workshopů Lesní mysli, který bude zaměřený na náš sluch. Workshop, tedy naše cesta přírodou, bude protkána sérií kratších cvičení nefyzického charakteru vycházejících právě z konceptu Lesní mysli.